trende

Gitar kursu hakkında merak edilenler

Gitar kursu hakkında merak edilenler
110

Uzman eğitim kadromuz tarafından verilen gitar kursunun amacı; klasik müziğin yanı sıra rock, jazz, metal müzik gibi bir çok müzik türünde önemli yer tutan gitarı sevdirmek, ritim duygusunu geliştirmek, dünya müziklerinin seçkin örneklerini dinleterek yaratıcılık duygusunu keşfetmektir.
 Gitar Kursunun Amacı Gitar, parmakla veya pena ile çalınan, esasen sekiz şekline benzeyen, yan kısımları oval, sap üzerinde ses perdeleri olan, telli bir çalgı türüdür.
 Gitarlar genelde altı tellidir ve farklı çeşitlerdeki ağaç türlerinden yapıla bilinirler.
 Gitar neredeyse her türlü müzik türünde kullanılan bir müzik aletidir.
 gitar tek başına yeterince zengin bir enstrüman olmasının yanında günümüzde, pek çok müzik tarzında da kullanılan popüler bir çalgıdır.
 Gerek İnsan sesine eşlik etmesi, gerekse popüler olması dolayısıyla pek çok insan Gitar Eğitimi almak istiyor. Gitar her gitaristin arkadaşı gibidir. Kısa sürede temel eğitimi kavrayıp hayatınız boyunca yanınızdan ayırmayacağınız bir enstrümandır.
 Bir anda okulda, evde, sokakta hislerinizi dışa vurmak için en yakın arkadaşınız oluverir. Yalnız kaldığınızda, arkadaş grubu içinde kısacası her yerde kullanacağınız bir çalgıdır. Kimi zaman tek dostunuzdur. Aşkınızı, derdinizi, mutluluğunuzu, hüznünüzü paylaştığınız tek dostunuzdur. Aşka, arkadaşlığa dair ne ararsanız o 6 telde bulursunuz.

 Gitar Çalmanın Faydaları Nelerdir?


 Çalmadığınızda bile senelerce bekler sizi kılıfında. Yıllar geçmiştir ama dostluğunuz yine aynıdır. Yine hazırdır tüm duygularınıza ortak olmaya. Güneş Sanat Akademisi olarak gitar kurslarımızla sizi muhteşem enstrümanla tanıştırmak için gitar eğitimi konusunda sizlere yardım etmekten mutluluk duyarız. Gitar Dersleri öğrencilerin beklentileri ve enstrümana yatkınlığı doğrultusunda kendilerine özel ders yada grup ders programlarıyla en etkili haliyle verilmektedir.
 Öğrencileri hobi amaçlı eğitim dışında profesyonel konservatuvar seviyesinde de eğitim alabilirler.
 Gitar kursu doğru eğitim ve eğiticiyle kolay bir süreçtir ve 7’den 70’e herkesin rahatlıkla öğrenebileceği bir derstir.
 Eğitim programlarımız disiplinli ancak öğrencileri sıkmayacak kadar eğlencelidir.
 Eğitmenlerimiz alanında uzmandırlar ve tüm beklentinizi karşılayacak seviyededirler.
 Gitar Kursunun İçeriği: Milli eğitim bakanlığına bağlı kurumumuzda, gitar kursu eğitimi, bire bir özel ders olarak yapılmaktadır. Bire bir özel gitar dersi: haftada 1 gün 45 dakika şeklindedir.
 Yıl içerisinde atölye çalışmaları, konser ve dinletiler, grup çalışmaları içerisinde yer alan öğrenci, birlikte çalışma disiplinini edinirken aynı zamanda öz güven duygusu kazandırmaktadır Gitar kursu ücreti ve diğer sorularınız için, lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Güneş Akademi
Güneş Akademi
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?