trende

Düğün Dans Kursu

Düğün dans kursu ile yıllar boyu hayalini kurduğunuz bir gösteriyi gerçekleştirerek kendinizi yıldızların üzerinde hissedebilirsiniz. Vals, Salsa, Tango,Oyun Havaları kursu,zeybek (Harmandalı) kursu, Kerimoğlu, Horon… Tercihiniz hangisinden yana olursa olsun fark etmez, siz kendinizi eşinizin kollarına ve müziğin ritmine bırakın. Geriye kalan hissettiğiniz heyecan, mutluluk ve aşk olacaktır.

Güneş Sanat Akademisi düğün dans kursu dersleri ile bu aşamada en büyük yardımcınızdır. Düğün dansı Eğitimleri sırasında hem nasıl dans edeceğinizi öğrenecek hem birlikte çok iyi zaman geçirecek hem de birbirinizi çok daha iyi tanıyacaksınız.

İlk Dans – Düğün Dansı dersi stüdyomuzda profesyonel dans eğitmenleri tarafından verilmektedir

Daha önce dans edip etmemenizin hiçbir önemi yoktur.. Yaşınızın, boyunuzun ve kilonuzun da önemi yoktur.
Unutmayın ki’ gelinlik ile yürümek bile zorken, dans etmeniz gerekmekte.
Profesyonel bir eğitmenden düğün dansı dersi almazsanız büyük bir risk almış olursunuz.
Biz size kendinize güveneceğiniz, herkesin hayranlıkla seyredeceği bir dansı sadece vaad etmiyor, gerçekleştiriyoruz.
Düğününüzde yapacağınız ilk dans, davetliler için değildir aslında. Bu tamamen sizin birbirinizi daha iyi tanımanızı, beden dilini öğrenmenizi ve hayat boyu uyum içinde yaşamanızı sağlar.

Rüya gibi bir geleceğe atılan ilk adımda, Bu özel günü sizin seçeceğiniz müzik ile profesyonel eğitmenlerimiz ve kişiye özel hazırlanan dans koreografileriyle hafızalardan silinmeyecek bir güne çevirmek isteyenler için, Güneş sanat akademisi olarak 2012 yılından bu yana her yıl onlarca çiftin ilk danslarına imza atmaktayız.

Düğün dans kursunda neden Güneş Sanat Akademisi?

Çiftlere özel olarak sunduğu ders programıyla tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyor. Detaylı bir eğitim programı sunuyor. Size özel bir ders programı hazırlıyor. Size özel bir koreografi hazırlıyor.

Düğün Dans Kursu Gün ve Saatleri


Düğün dans kursumuz; çiftlerin tercihine göre,4 saat yada 3 saat şeklindedir.ama tercih edilen 4 saattir. kursun gün ve saatini hocalarımızın ve çiftlerimizin programına göre ayarlıyoruz.

Bize Ulaşın Sizi Arayalım

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Güneş Akademi
  Güneş Akademi
  Merhaba.
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?